sk cz

DOPRAVA

Zboží odesíláme přepravní společnosti TOPTRANS nebo PPL ...

více informací >>

 

KONTAKTY - QR kód

Kontakty - vcard

MOJE ID

Podporuje mojeID

Úvod » Kancelářský nábytek KOMFORT » Kancelářská sestava KOMFORT 4

Kancelářský nábytek KOMFORT / Kancelářská sestava KOMFORT 4

Kancelářská sestava nábytku KOMFORT 4 - Designový NÁBYTEK


CZK
CZK
skladem doprava zdarma top produkt
Výrobce:
Barevná varianta:
novinka


Sestava kancelářského nábytku Komfort 4 buk - R111004 11
 

naše cena 43 014 CZK (1 721 EUR)

novinka


Sestava kancelářského nábytku Komfort 4 javor - R111004 12
 

naše cena 49 601 CZK (1 984 EUR)

novinka


Nabízíme kancelářský nábytek KOMFORT k dispozici přímo od výrobce !

Pro všechny připravené sestavy stolů, skříní a židlí, je možné komplexní rychlé dodání kancelářské techniky během několika dnů od objednávky. Každý prvek systému kancelářského nábytku KOMFORT je balen v kartonové krabici, připravené pro expresní přepravu. Kancelářský nábytek KOMFORT je tedy možné objednat nezávisle na místě a regionu.

Stoly KOMFORT jsou připraveny v několika funkčních a stylových variantách. K dispozici na skladě jsou stoly tvarované, klasické stoly a moderní modely stolů na kovovém rámu. Je možné uspořádat multi-systém stolů a zorganizovat tak specifický prostor pro skupinovou práci. Každý stůl může být vybaven kontejnerem se zásuvkami ve verzi pevné, či mobilní na kolečkách. Můžeme zvýšit pracovní plochu stolů přidáním přístavných prvků a ohraničit pracovní prostor dělícími panely.

Skříně KOMFORT jsou schopné vytvářet kancelářský archiv pro různé dokumenty, složky, šanony, oblečení a jiné potřebné materiály. Kancelářské skříně jsou k dispozici jako uzavřené, polootevřené, nebo jako otevřené knihovny. Každá kartotéka je standardně vybavena zámkem, který umožňuje bezpečné uložení důležitých dat.

Nábytek KOMFORT se vyznačuje, mimo možnost rychlého dodání, také nízkou cenu a vysokou kvalitou standardu. Všechny materiály, které jsou použity k výrobě mají příslušné certifikáty a osvědčení o shodě s normami pevnosti, trvanlivosti a hygieny. Nábytek je vyráběn z laminovaných desek, které splňují standardy hygieny E-1, olepeny hranou PVC o tloušťce 2 mm.

Sestavy kancelářského nábytku KOMFORT je řešením pro firmy, které hledají rychlý způsob vybavení pracovních prostor a kanceláří nábytkem. Nábytek si můžete objednat v baleních pro montáž svépomocí nebo si objednat kompletní servis kancelářské techniky s úpravami projektu, dodávkou a montáží.Kancelářská sestava KOMFORT 4 - Designový NÁBYTEK

Kancelářská sestava KOMFORT 4 - Designový NÁBYTEK
MDg4Y2NjZ