sk cz

Kancelářské sestavy EXPRES

21.01.2017

Kancelářské sestavy EXPRES

Nabízíme kancelářské sestavy Expres k dispozici přímo od výrobce.

Kancelářské sestavy EXPRES nabízíme v kompletní výbavě dle obrázků, čili i s kancelářskými židlemi. Veškeré kancelářské sestavy EXPRES jsou však variabilní. Pokud má zákazník svou představu o sestavě EXPRES, například by chtěl některé prvky v sestavách vynechat nebo naopak doplnit či vyměnit, lze se bezproblémů domluvit na telefonním čísle +420 604 887 437 nebo formou poptávky e-mailem:  objednavky@nabytek-designovy.cz

Všechny sestavy Expres jsou k dispozici v 5 různých barvách lamina.
03-Calvados, 07-kaštan/šedá, 11-buk, 12-Javor, 19-ořech/šedá

03-calvados   07-kaštan   11-buk   12-javor   19-ořech

Pro všechny připravené sestavy stolů, skříní a židlí, je možné komplexní rychlé dodání kancelářské techniky během několika dnů od objednávky. Každý prvek systému kancelářského nábytku Expres je balen v kartonové krabici, připravené pro expresní přepravu. Kancelářský nábytek Expres je tedy možné objednat nezávisle na místě a regionu.

Kancelářská sestava EXPRES        Kancelářská sestava EXPRES

Stoly Expres jsou připraveny v několika funkčních a stylových variantách. K dispozici na skladě jsou stoly tvarované, klasické stoly a moderní modely stolů na kovovém rámu. Je možné uspořádat multi-systém stolů a zorganizovat tak specifický prostor pro skupinovou práci. Každý stůl může být vybaven kontejnerem se zásuvkami ve verzi pevné, či mobilní na kolečkách. Můžeme zvýšit pracovní plochu stolů přidáním přístavných prvků a ohraničit pracovní prostor dělícími panely.

Kancelářský nábytek EXPRES        Kancelářský nábytek EXPRES

Skříně Expres jsou schopné vytvářet kancelářský archiv pro různé dokumenty, složky, šanony, oblečení a jiné potřebné materiály. Kancelářské skříně jsou k dispozici jako uzavřené, polootevřené, nebo jako otevřené knihovny. Každá kartotéka je standardně vybavena zámkem, který umožňuje bezpečné uložení důležitých dat.

Nábytek Expres se vyznačuje, mimo možnost rychlého dodání, také nízkou cenu a vysokou kvalitou standardu. Všechny materiály, které jsou použity k výrobě mají příslušné certifikáty a osvědčení o shodě s normami pevnosti, trvanlivosti a hygieny. Nábytek je vyráběn z laminovaných desek, které splňují standardy hygieny E-1 a jsou olepeny hranou PVC o tloušťce 2 mm.

Kancelářské sestavy EXPRES

Sestavy kancelářského nábytku Expres je řešením pro firmy, které hledají rychlý způsob vybavení pracovních prostor a kanceláří nábytkem. Nábytek si můžete objednat v baleních pro montáž svépomocí nebo si objednat kompletní servis kancelářské techniky s úpravami projektu, dodávkou a montáží.

 

více naleznete v kategorii našeho e-shopu  - Kancelářské sestavy EXPRES

 

 

Yjk5ZWU2Mj