VZORNÍK POTAHOVÝCH MATERIÁLŮ 2024


Prohlížení dalších vzorů proveďte rolováním dolů
Kliknutím se zvětší do plné velikosti. Pro návrat klikněte na šipku zpět ve Vašem vyhledávači
Vybrané číslo látky, vepište do poznámky k produktu v košíku

!!! DŮLEŽITÉ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K PŘÍPLATKŮM A TERMÍNŮM DODÁNÍ !!!

** výše příplatku je pouze orientační, např. u židlí s potahem v základní ceně DORA - D bude příplatek + 2,5% pro potahy BN,SK,BO,VIS,VIM, u MT, RF + 2,5% + 3,5% celkem tedy 6% a u CU, FO, M, RA, X + 2,5% + 7% celkem tedy 9,5% atd. Naopak u některých jiných židlí v e-shopu může být cena naopak nižší.

Přesná cena i možné použití potahů k dané židli se řídí aktuálním ceníkem výrobce ANTARES
(klikni na tento odkaz pro zobrazení ceníku)

Přesná cena bude upravena v objednávce v e-shopu našimi pracovníky a odeslána zákazníkovi k odsouhlasení. Pokud zákazník s úpravou ceny nebude souhlasit, objednávka se jednoduše stornuje, popřípadě bude konzultováno se zákazníkem jaké typy látek vybrat, aby cena zůstala beze změn.

Objednávka bude také stornována v případě, že zákazník vybere potah, který nelze k dané židli použít, nebo není pro danou židli v nabídce výrobce.

U některých typů potahů je prodloužená dodací lhůta. Standardní termín dodání je 3 týdny. U látek s prodlouženou lhůtou může být dodací lhůta 4-6 týdnů. Konkrétní termín dodání posíláme zákazníkům k odsouhlasení zároveň i s jinými úpravami objednávky. Bez souhlasu zákazníka objednávku dále nevyřizujeme.

Samozřejmě rádi vždy pomůžeme s výběrem potahu i telefonicky +420 604 887 437 nebo e-mailem info@nabytek-designovy.cz