sk cz

DOPRAVA

Zboží odesíláme přepravní společnosti TOPTRANS nebo PPL ...

více informací >>

 

KONTAKTY - QR kód

Kontakty - vcard

MOJE ID

Podporuje mojeID

KONTAKTY

Designový NÁBYTEK
Sokolovská 623
74201 Suchdol nad Odrou
tel: +420 604 887 437
napište nám
E-mail: objednavky@nabytek-designovy.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 9 256 CZK (370 EUR)
naše cena 587 CZK (23 EUR)
naše cena 1 076 CZK (43 EUR)

NOVINKY

arr3Kancelářský nábytek KOMFORT  Kancelářský nábytek KOMFORT   Nově jsme pro Vás připravili kategorii Kancelářský nábytek... arr3Plátci DPHVážení zákazníci od 1.ledna 2016 jsme plátci DPH.Naše DIČ: CZ7810305426... arr3Jídlení stolyJídelní stoly - NOVINKY V nabídce kategorie jídelní stoly můžete zaznamenat velkou výměnu stolů.... arr3Dětské pokoje  Dětské pokoje V kategorii dětské pokoje naleznete spoustu segmentů pro vytvoření stylového... arr3PF 2015Vážení zákazníci Přejeme Vám štěstí, zdraví a mnoho úspěchů v Novém roce 2015 ... arr31.5.2014 - Vzorník látek pro sedací soupravy, křesla a židle ...

» O MĚ
O MĚ

 

Jmenuji se Designový NÁBYTEK - www.nabytek-designovy.cz a lidé si mne často pletou, či spojují s jinými podobně nazvanými e-shopy, které mají dokonce i stejný název jako já.

Ovšem jsem jedinečný díky mému zelenému logu DN. Takto mě poznáte. Pokud nikde neuvidíte zelené logo DN, pak je to někdo jiný a může mít velmi odlišnou politiku prodeje s čímž souvisí i kvalita a úroveň služeb.

Vznikl jsem v březnu roku 2014. Od té doby jsem prodělal mnohé změny v nabídce produktů. Nejprve jsem nabízel i zahraniční dovozové zboží z Asie, ale tyto produkty se lidem neosvědčili a tak jsem je všechny z mé nabídky vyřadil. Ponechal jsem pouze nábytek, který splňuje náročné požadavky zákazníků na kvalitu. Vybrat ten správný nábytek, který je skutečně kvalitní, ale přesto není cenově přemrštěný, není vůbec jednoduché. Naštěstí velmi rychle poznám jaká úroveň nábytku je a zdali stojí za to jej nabízet.

Na trhu je džungle všeho možného a velmi silně vnímám, že pro zákazníky není jednoduché se v tom vyznat. Ani mne nebaví prodávat zboží, ze kterého zákazníci nemají radost a dobrý pocit. Naopak když vidím, jak zákazníci jsou spokojeni s kvalitou, cenou i mými službami a servisem, jsem nadšený, mám radost a každý den s chutí a radostí dále prodávám nábytek.

Rozhodl jsem se tedy i nadále prodávat zákazníkům pouze kvalitní nábytek, který vydrží alespoň 10 let. U sedacích souprav a křesel pak 15-20 let a u jídelních a kancelářských židlí alespoň 7 let při náročném využívání v gastro či kancelářských provozech.

Váš Designový NÁBYTEK - se zeleným logem DN

 

Designový NÁBYTEK - www.nabytek-designovy.cz

NDU3ZDNhNT